O nás

Ateliér LUHY vznikl ze zaujetí lékařky a jaderného fyzika pro psychoterapii, kteří se shodou okolností potkali v systematickém výcviku gestalt terapie v letech 1999 - 2003. 

Zakladatelé ateliéru

MUDr. Lucie Baláková, PhD. (*1972) 

- lékařka, psychoterapeutka, též manželka a matka dvou dětí.

    Vždy tíhla k práci s lidmi. Má atestaci z psychiatrie a desetiletou klinickou praxi. Věnovala se klinickému výzkumu v rámci postgraduálního doktoradského studia biomediciny v oboru neurověd na 3. lékařské fakultě UK, který zakončila v roce 2010 obhájením titulu PhD..

    Paralelně s touto pracovně - výzkumnou linií se kontinuálně vzdělává v gestalt psychoterapii a má soukromou psychoterapeutickou praxi.

 

Ing. et Ing. et Bc. Hynek Valenta (*1968)

- psycholog a psychoterapeut, též fyzik, ekonom, kouč, manžel a otec pěti dětí.

    Vystudoval jaderné inženýrství na ČVUT Praha, podnikový management s vedlejší specializací psychologie a sociologie v řízení na VŠE Praha a psychologii na UP Olomouc. Má za sebou čtyřletý výcvik gestalt terapie a dvouletý výcvik gestalt přístupu v organizacích. Je individuálním členem EAGT (Evropská asociace gestalt terapie) a držitelem EC-GPO (The European Certificate of the Gestalt Practitioner in Organisations). V současné době je ve výcviku procesově orientované psychologie a procesové terapeutické práce.

    Poskytuje individuální, párovou/vztahovou terapii, vede pravidelné rozvojové skupiny a pořádá skupinové workshopy. Je iniciátorem projektů terapeutické a rozvojové práce s využitím flamenkového tance. Pracuje též jako facilitátor, kouč a lektor pro firmy a neziskové organizace.

Spolupracovníci

 

Mgr. Klára Konvalinová (*1974)

- psychoterapeutka, pedagožka, též manželka a matka dvou dětí.

    Vystudovala pedagogickou fakultu UK v Praze. Absolvovala čtyřletý psychoterapeutický výcvik MOVISA III a dvouletý výcvik v Modelu růstu Virginie Satirové.

    Poskytuje individuální, párovou, rodinou a skupinovou terapii. Je lektorkou seminářů a výcviku "Sebeúcta - Řekno to přímo". je spoluzakladatelkou občanského sdružení pro sociální práci a prevenci patlogických jevů - Člověk člověku. o.s.   

 

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.